Leśnictwa Leśnictwa

Jaworz

Leśniczy: Ireneusz Mąka p.o. Leśniczy: Tomasz Bieda tel. 509945410 Instruktor techniczny: Elwira Plata
500216191

ireneusz.maka@krakow.lasy.gov.pl

tomasz.bieda@krakow.lasy.gov.pl

elwira.plata@krakow.lasy.gov.pl

Kostrza

Leśniczy: Stanisław Twaróg Podleśniczy: Jarosław Czyrnek, tel. 539979883
502142922

stanislaw.twarog@krakow.lasy.gov.pl

jaroslaw.czyrnek@krakow.lasy.gov.pl

Łopień

Leśniczy: Józef Bogacz Podleśniczy: Piotr Kowalczyk, tel. 509945490
500216193

jozef.bogacz@krakow.lasy.gov.pl

piotr.kowalczyk@krakow.lasy.gov.pl

Skalne

Leśniczy: Józef Bierowiec
506111814

jozef.bierowiec@krakow.lasy.gov.pl

 

Ostra

Leśniczy: Grzegorz Łachut Podleśniczy: Jarosław Oleksy, tel. 509945510
500216195

grzegorz.lachut@krakow.lasy.gov.pl

jaroslaw.oleksy@krakow.lasy.gov.pl

Gorc

Leśniczy: Dariusz Pazgan Podleśniczy: Lucjan Gorczowski, tel: 880342254
500216190

dariusz.pazgan@krakow.lasy.gov.pl

lucjan.gorczowski@krakow.lasy.gov.pl

Lubogoszcz

p. o. Leśniczy: Wojciech Mrażek
509945370

wojciech.mrazek@krakow.lasy.gov.pl

 

Mogielica

Leśniczy: Mieczysław Adamczyk Podleśniczy: Marcin Biedrończyk, tel. 500216187
509945440

mieczyslaw.adamczyk@krakow.lasy.gov.pl

marcin.biedronczyk@krakow.lasy.gov.pl

Kiczora

Leśniczy: Ryszard Dziedzic Podleśniczy: Robert Wójs, tel. 509945480
882014983

ryszard.dziedzic@krakow.lasy.gov.pl

robert.wojs@krakow.lasy.gov.pl